Slovenská cyklotúra 2017 – Resumé

10 dnů – 5 koncertů – 250 km. V pořadí mé osmé cykloturné iniciovala českobrodská písničkářka Eliška Sýkorová. Trasu jsme nakonec narýsovali směrem do Košic, kde kamarád a kolega Svetozár Šomšák pořádá velmi příjemný letní písničkářský festival Igrici na ulici.

Trojice videí ukazuje to nejlepší z cesty, z koncertů i ze studia. Zde je to první:

V popradském studiu Tatraground jsme během cesty neplánovaně natočili dvě písničky. První napsala Eliška, jmenuje se Jako voda (stáhnout) a je to krása, druhou píseň s názvem Jsem žena (stáhnout) jsem překvapivě napsal já a je to – láska:

Podrobnější resumé z celé cesty jsme zveřejnili jako poslední novinku na crowdfundingovém serveru Startovač. Celou cestu takto podpořilo 67 fanoušků, kteří se ho přímo sami nezúčastnili – cí fanoušci!

Naprostou většinu videí a fotek pořídil náš skvělý parťák Štěpán Obdržálek, který s námi šlapal od prvního do posledního kilometru a když bylo nejhůř, připravil nám takovou baštu, že jsme druhého dne pokračovali jako znovuzrození. Galerie z cyklotúry díky němu obsahuje 150 fotek a 5 videozáznamů, kde figurujeme nejen my, ale také někteří z těch, které jsme po cestě potkali. Velký zážitek:Poděkování:

  • Produkce: Štěpán Obdržálek, Lenka Živná
  • Kooperace: Števo Šanta, Helmut Bistika, Svetozár Šomšák
  • Koncerty: Café Hoepfner, Groteska Art Caffe, Čajovňa Alchýmka, Cafe Galerie, Halmi Café, Slovenský dom v Praze, Kavárna U Madony
  • Crowdfunding: 67 startérů & Startovac.cz

10 Tage – 5 Konzerte – 250 km. Meine achte Veloturnee findete in der Slowakei statt und diesmal fuhr und sang ich nicht allein, sondern zusammen mit einer guten Reisekollegin Eliška Sýkorová. Der dritte Mitglied Štěpán dokumentierte die Reise so gut, wie ich noch keine Tournee vorher archiviert habe. Danke allen!

Příspěvek byl publikován v rubrice Agenda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *